Грузія таємниче скельне печерне місто

Грузія таємниче скельне печерне місто

навколо vardzia

Вардзія (груз. ვარძია) насправді є веб-сайт абатства печери на півдні Грузії, розкопаний на схилі пагорба Ерушеті, лівого крила фінансової установи потоку Кура, в тридцяти кілометрах від Аспіндзи. Первинна тривалість будівництва була фактично 2-й п’ятдесяти відсотків ХІІ ст. Печери простягаються вздовж високої скелі приблизно на 500 метрів, а також на цілих дев’ятнадцять. Абатство насправді було важливим соціальним об’єктом, місцем значної творчої та літературної діяльності. Релігія Успіння, що датується 1180-ми роками протягом золотої ери Тамари, а також Руставелі, насправді має важливу колекцію фарб для поверхні стін. Веб-сайт в Інтернеті фактично був в основному безлюдним після реквізиції Footresst у шістнадцятому столітті. Тривале місце розташування Вардзя-Хертвісі, яке в даний час є складовою Книги спадщини, фактично було відправлено для потенційного внесення до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Грузія .

Релігія Успіння була фактично основною релігійною, а також значним акцентом веб-сайту в Інтернеті. Виліплений таким же чином з трясіння, його власні стіни, укріплені в скелі, крокують від 8,2 метра (27 футів) до 14,5 метрів (48 футів), збільшуючи до висоти 9,2 метра (30 футів). Просторе приміщення, а також широка апсида, а також раковина насправді оброблені завдяки склепіння ствола гармати. Додаткові місця фактично є біля півночі та заходу. У південній складовій залишився нартекс. Релігія фактично освітлюється через 3 домашні вікна. Західна сторона сусіднього простору призводить до ще одного іншого місця, яке фактично має прохід, що закінчується разом із басейном із прохолодною водою Грузія .

що саме створює містичну локацію?

Починаючи з 3000-річного Уплістіхе до абатства Давида Гареджа шостого століття, а також давно забутих домівок Самшвілде, кожен із печерних веб-сайтів Грузії насправді вражає. Однак жоден не переважає, як Вардзія. Розкинувшись по схилах Ерушетії, що насувається над багатою долиною, що виникла через потік Мткварі, Вардзія насправді є найдивовижнішим міським районом у печерах Грузії. У свій час вирубаний у скелі бург включав 6 000 приміщень, розкиданих на 19 градусів, що складалися з 25 червоно-білих і склянки червоних або білих винних льохів, жіночого монастиря, 15 каплиць, а також аптеки, що відбувалося одне з одним. до створення динамічного середньовіччя абатства та міського району.

трюкові уривки

Відповідальною за все була насправді Тамар Фантастична, відома королева, тому напружена та ефективна вона стала заголовком майстра – Тамар Мепе. За час свого майже 30-річного режиму – двічі одружена, а також жінка не набагато менше – Грузія процвітала як політично, так і територіально, її орієнтир поширювався на весь Вищий Кавказ, а також пірнав на південь між сучасними Ерзурумом і Гянджою. Протягом багатьох років він швидко розвивався, перетворившись із помірної фортеці прямо в величезне абатство, фортецю та об’єкт для соціальних образів. Вардзія насправді була домом близько 2000 ченців, в ній проживали десятки незліченних місцевих жителів, а також через родючі балкони, а також складний водозбір, насправді була самодостатньою міською територією до того, як це було фактично також кращою Грузія .

Більше ніж через 800 років після режиму Учителя Тамари, жменька ченців все ще має тенденцію до Вардзії, яка повертається після розпаду Радянського Союзу. Близько п’ятисот печер, що складаються з аптеки разом із власними неушкодженими ретельно скульптурованими стелажами, а також червоно-білим келихом червоних або білих винних льохів разом із квеврісом (старе червоне біле, келих червоного або білого вина, що створює вироби) все ще встановлено. перераховані нижче, як ніби часу взагалі не минуло. Крім того, прямо на пагорбі є лабіринт бездоганних проходів – деякі довжиною більше 600 футів – що пов’язують все одне з одним у старому Інтернеті.

Повз Вардзія

Середовища насправді мають досить багато угоди. Навпаки, Вардзія насправді є перспективою печерного міста Вардзія. Як рекомендує лейбл, це видатний вихід для того, щоб зробити це, прийшовши здалеку. Після цього, є нижній зрозумілий Ваніс Квабебі (Печери Вані) – скульптурне абатство в 10 хвилинах їзди від Вардзії. За кілька століть до появи веб-сайту в Інтернеті, Ваніс Квабебі насправді майже такий же видатний, як і Вардзія сам по собі. Схвильовані альпіністи можуть легко завдати шкоди за допомогою колекції дерев’яних сходів, що призведе до невеликої білої куполоподібної релігії, а також насолоджується очищенням визначних пам’яток долини. Више в столицях розгортаються обмани Ахалцихе Андріацмінда, маленьке містечко, де кілька обласних господарств фактично охороняють трудомісткий звичай тенілі,